Hlasujte pro zpěváka(čku), skupinu

Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.

hlas

kominíci

Pokud Vás zajímá, jak dříve kominíci vkládali krbovou vložku, tak to prováděli tak, že učeň, který na to byl vyškolený si sundal boty a přebytečný oděv a na své vlastní nebezpečí do komínu vlezl. Proto se také používali učňové, byli malí a hubení, a tak se do komínu lehce vešli.

Kouř dřív byl dříve velmi hustý a táhnul se vysoko. Učeň si stáhl čepici dolů a nasadil si jí na obličej, držel si velkou plochou kartáč na hlavě a natáhl své tělo diagonálně do kouře. Použitím zad, loktů a kolen, vyklouzne komínem jako housenka a použije štětec pro uvolnění volných sazí, které by na něho spadly dolů, a použije i škrabky, protože hladký komín je bezpečný komín. Když se dostal na vrchol, sklouzl zpět rychle zpátky na podlahu a hromadu sazí.

Poslední komentáře

 • Ulrychová Hana

  Alena
  Hanka i Petr Ulrychovi jsou u mne naprostou jedničkou. Jejich hudba vystupování a jejich hlasy hladí po duši. Mají úžasnou kapelu, prostě není nad ně. Velká škoda jen,že není víc koncertů, kde bychom je ...

  Číst dále...

   
 • Lounová Hana

  Adminka
  Ok, zvednuto na max 100

  Číst dále...

   
 • Lounová Hana

  Mária Levčíková
  : Dosáhli jste maximálního počtu hlasů (20) pro tohoto soutěžícího.=Hana Lounová,nejde mi hlasovať!!! Soutěž: TOP Zpěvačky ČR

  Číst dále...

   
 • Lounová Hana

  Vašek
  Vadí mi, že často nemám přístup k hlasování třeba čtyři dny. Vždy jen: „už jsi hlasoval".

  Číst dále...

   
 • Druhá tráva

  Hana Lounová
  Hanka je najlepšia speváčka aj keď nevyhrá. Pekne spieva, oblieka sa pekne, je to naše Zlatíčko. Držím palce Hanka.

  Číst dále...

Absolutní vítěz

Top 1 Zpěvák

Top 1 Zpěvačka

Top 1 Skupina