Hlasujte pro zpěváka(čku), skupinu

Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.

hlas

Světelné reklamy

Světelné reklamy:

Do roku 1994 vede nový standard světelné reklamy k tomu, kde jsme dnes: digitální reklama. Během této doby je další vrstvou technologického pokroku počítač a internet, který přinesl první bannerovou reklamu na světě.

S dnešním statusem quo digitální reklamy je nyní možné cílit reklamy na více personalizovaný a pohodlný způsob prostřednictvím nativních programových a kreativních kampaní. Reklama byla vždy kolem nás, což je důvod, proč by on-line obchodníci měli vidět digitalizaci jako příležitost. Digitalizace pomáhá zvýšit množství uživatelů služeb a výrobků.

Světelné reklamy

Nic v tomto světě není svobodné. Veškerý volný obsah, který velcí, známý online vydavatelé produkují, vyžaduje placenou reklamu. Mnozí vydavatelé jsou financováni ze světelné reklamy, což představuje velký kus jejich příjmu.

Blokování reklam tak tímto způsobem ohrožuje vydavatele. Například německý vydavatel Bild.de zakázal obsah pro uživatele s nainstalovaným blokováním reklam. Existují však i další účinné způsoby, jak propojit uživatele a značky. Zvýšenému blokování reklam je možné se vyhnout a zároveň uživatelům umožnit lepší zážitek. Mnozí vydavatelé mají alternativní iniciativy umožňující scénář win-win.

Poslední komentáře

 • Gott Karel

  Анна
  Карела Готта нельзя ни с кем сравнивать. Хороших певцов с сильными голосами много, но Карел Готт - это дар, посланный свыше всему человечеству как напоминание о небесной гармонии... Не надо включать ...

  Číst dále...

   
 • Gott Karel

  Артём Вишняков
  Карел Готт - это легенда мирового масштаба! В отличие от многих чешских певцов, он остаётся очень известным и за границей. С любовью к Карелу Готту, Чехии и чехам! :roll: Артём Вишняков (Karel Gott ...

  Číst dále...

   
 • Gott Karel

  eva
  Jenom bozsky kája měl a má jedinečný hlas a tým má jedinecny písničky které nás bude doprovázet celý život

  Číst dále...

   
 • Gott Karel

  Dáša
  No jedině Kája. Celý život byl a bude i nadále ten jediný nejlepší

  Číst dále...

   
 • Ulrychová Hana

  Alena
  Hanka i Petr Ulrychovi jsou u mne naprostou jedničkou. Jejich hudba vystupování a jejich hlasy hladí po duši. Mají úžasnou kapelu, prostě není nad ně. Velká škoda jen,že není víc koncertů, kde bychom je ...

  Číst dále...

Absolutní vítěz

Top 1 Zpěvák

Top 1 Zpěvačka

Top 1 Skupina