Hlasujte pro zpěváka(čku), skupinu

Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.

hlas

Světelné reklamy

Světelné reklamy:

Do roku 1994 vede nový standard světelné reklamy k tomu, kde jsme dnes: digitální reklama. Během této doby je další vrstvou technologického pokroku počítač a internet, který přinesl první bannerovou reklamu na světě.

S dnešním statusem quo digitální reklamy je nyní možné cílit reklamy na více personalizovaný a pohodlný způsob prostřednictvím nativních programových a kreativních kampaní. Reklama byla vždy kolem nás, což je důvod, proč by on-line obchodníci měli vidět digitalizaci jako příležitost. Digitalizace pomáhá zvýšit množství uživatelů služeb a výrobků.

Světelné reklamy

Nic v tomto světě není svobodné. Veškerý volný obsah, který velcí, známý online vydavatelé produkují, vyžaduje placenou reklamu. Mnozí vydavatelé jsou financováni ze světelné reklamy, což představuje velký kus jejich příjmu.

Blokování reklam tak tímto způsobem ohrožuje vydavatele. Například německý vydavatel Bild.de zakázal obsah pro uživatele s nainstalovaným blokováním reklam. Existují však i další účinné způsoby, jak propojit uživatele a značky. Zvýšenému blokování reklam je možné se vyhnout a zároveň uživatelům umožnit lepší zážitek. Mnozí vydavatelé mají alternativní iniciativy umožňující scénář win-win.

Poslední komentáře

 • Ulrychová Hana

  Alena
  Hanka i Petr Ulrychovi jsou u mne naprostou jedničkou. Jejich hudba vystupování a jejich hlasy hladí po duši. Mají úžasnou kapelu, prostě není nad ně. Velká škoda jen,že není víc koncertů, kde bychom je ...

  Číst dále...

   
 • Lounová Hana

  Adminka
  Ok, zvednuto na max 100

  Číst dále...

   
 • Lounová Hana

  Mária Levčíková
  : Dosáhli jste maximálního počtu hlasů (20) pro tohoto soutěžícího.=Hana Lounová,nejde mi hlasovať!!! Soutěž: TOP Zpěvačky ČR

  Číst dále...

   
 • Lounová Hana

  Vašek
  Vadí mi, že často nemám přístup k hlasování třeba čtyři dny. Vždy jen: „už jsi hlasoval".

  Číst dále...

   
 • Druhá tráva

  Hana Lounová
  Hanka je najlepšia speváčka aj keď nevyhrá. Pekne spieva, oblieka sa pekne, je to naše Zlatíčko. Držím palce Hanka.

  Číst dále...

Absolutní vítěz

Top 1 Zpěvák

Top 1 Zpěvačka

Top 1 Skupina