Hlasujte pro zpěváka(čku), skupinu

Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.

hlas

Světelné reklamy

Světelné reklamy:

Do roku 1994 vede nový standard světelné reklamy k tomu, kde jsme dnes: digitální reklama. Během této doby je další vrstvou technologického pokroku počítač a internet, který přinesl první bannerovou reklamu na světě.

S dnešním statusem quo digitální reklamy je nyní možné cílit reklamy na více personalizovaný a pohodlný způsob prostřednictvím nativních programových a kreativních kampaní. Reklama byla vždy kolem nás, což je důvod, proč by on-line obchodníci měli vidět digitalizaci jako příležitost. Digitalizace pomáhá zvýšit množství uživatelů služeb a výrobků.

Světelné reklamy

Nic v tomto světě není svobodné. Veškerý volný obsah, který velcí, známý online vydavatelé produkují, vyžaduje placenou reklamu. Mnozí vydavatelé jsou financováni ze světelné reklamy, což představuje velký kus jejich příjmu.

Blokování reklam tak tímto způsobem ohrožuje vydavatele. Například německý vydavatel Bild.de zakázal obsah pro uživatele s nainstalovaným blokováním reklam. Existují však i další účinné způsoby, jak propojit uživatele a značky. Zvýšenému blokování reklam je možné se vyhnout a zároveň uživatelům umožnit lepší zážitek. Mnozí vydavatelé mají alternativní iniciativy umožňující scénář win-win.

Poslední komentáře

 • Janda Dalibor

  Anna Malachovska
  ďalší môj hlas pre Dalibora gngcv

  Číst dále...

   
 • Janda Dalibor

  Anna Malachovska
  Daliborko si veľký borec. Prajem veľa úspechov v súťaži. Máš na to.

  Číst dále...

   
 • Zoch Josef

  V
  Pepo Hodně stesti

  Číst dále...

   
 • Janda Dalibor

  Anna Malachovska
  Dalibor je mojim idolom a najlepším spevákom už od mojich mladých rokov. Prajem mu veľa úspechov a výhru v tejto súťaži.

  Číst dále...

   
 • Janda Dalibor

  ludmila Duchková
  Pan Dalibor Janda je můj nejoblíbenější zpěvák už od mládí.Mám ho moc ráda i jeho písničky a taky to, že zůstal celou svojí kariéru pořád stejně milý a příjemný i když byl a je pořád úspěšný!Přeju ...

  Číst dále...

Absolutní vítěz

Top 1 Zpěvák

Top 1 Zpěvačka

Top 1 Skupina