Hlasujte pro zpěváka(čku), skupinu

Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.

hlas

geodetická pohotovost

Zaměření pozemku:

Kdy potřebujete vytyčit pozemek? Zaměření pozemku potřebujete vytyčit tehdy, pokud chcete znát vlastnické hranice Vašeho pozemku. Např. při koupi nového pozemku, při výstavbě nového oplocení nebo při ověření, ať už existující oplocení prochází po vaší hranici pozemku, který je uveden v katastrální mapě.

Geometrický plán

Více o něm zde, viz link: geometrický plán

Geodetické práce

Protokol o vytyčení hranice pozemku je dokument v papírové podobě, který obsahuje vyjádření účastníků k vytyčené hranici. Účastníky vytyčování jsou nejen vlastníci vytyčené parcely, ale i vlastníci všech sousedních pozemků. Podepsaný protokol geodet odevzdá na katastru.

Viz odkaz: geodetické práce

 

Inzerce

Tvorba webových stránek levně
 

Poslední komentáře

 • Gott Karel

  Iveta
  Super jen tak dal hlasujte.

  Číst dále...

   
 • Gott Karel

  Ivana
  nikdy na Karla Gotta nwzapomenu

  Číst dále...

   
 • Gott Karel

  Ilona
  Moc chybí.Poslouchám ho každý den.

  Číst dále...

   
 • Gott Karel

  Harry Potter  
 • Zmožek Marcel

  Eva Ewík Ewule
  Jak můžete zpochybňovat princip soutěže...Karel Gott,ano je nejlepší...u mnohých...Je to také o nás,co Fandíme.a tady je kdo.a komu...Hezký den Marceli...hezký víkend i všem nadšencům,co hlasují ....Já ...

  Číst dále...

Absolutní vítěz

Top 1 Zpěvák

Top 1 Zpěvačka

Top 1 Skupina