Hlasujte pro zpěváka(čku), skupinu

Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.

hlas

geodetická pohotovost

Zaměření pozemku:

Kdy potřebujete vytyčit pozemek? Zaměření pozemku potřebujete vytyčit tehdy, pokud chcete znát vlastnické hranice Vašeho pozemku. Např. při koupi nového pozemku, při výstavbě nového oplocení nebo při ověření, ať už existující oplocení prochází po vaší hranici pozemku, který je uveden v katastrální mapě.

Geometrický plán

Více o něm zde, viz link: geometrický plán

Geodetické práce

Protokol o vytyčení hranice pozemku je dokument v papírové podobě, který obsahuje vyjádření účastníků k vytyčené hranici. Účastníky vytyčování jsou nejen vlastníci vytyčené parcely, ale i vlastníci všech sousedních pozemků. Podepsaný protokol geodet odevzdá na katastru.

Viz odkaz: geodetické práce

 

Poslední komentáře

 • Ulrychová Hana

  Alena
  Hanka i Petr Ulrychovi jsou u mne naprostou jedničkou. Jejich hudba vystupování a jejich hlasy hladí po duši. Mají úžasnou kapelu, prostě není nad ně. Velká škoda jen,že není víc koncertů, kde bychom je ...

  Číst dále...

   
 • Lounová Hana

  Adminka
  Ok, zvednuto na max 100

  Číst dále...

   
 • Lounová Hana

  Mária Levčíková
  : Dosáhli jste maximálního počtu hlasů (20) pro tohoto soutěžícího.=Hana Lounová,nejde mi hlasovať!!! Soutěž: TOP Zpěvačky ČR

  Číst dále...

   
 • Lounová Hana

  Vašek
  Vadí mi, že často nemám přístup k hlasování třeba čtyři dny. Vždy jen: „už jsi hlasoval".

  Číst dále...

   
 • Druhá tráva

  Hana Lounová
  Hanka je najlepšia speváčka aj keď nevyhrá. Pekne spieva, oblieka sa pekne, je to naše Zlatíčko. Držím palce Hanka.

  Číst dále...

Absolutní vítěz

Top 1 Zpěvák

Top 1 Zpěvačka

Top 1 Skupina