logo

 
Hlasujte pro zpěváka(čku), skupinu

Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.

hlas

Zemní práce

Zemní práce

 

Naše firma BOURAT.CZ vznikla již v roce 2007 ze zaměření činnosti na poskytování služeb v oblasti: zemní práce, výkopové práce, bourací práce a vše další…., například přepravy sypkých materiálů, se kterou se zabývá dodnes.

Zemní práce - zaměření

Naše zaměření se dále rozrostlo na komplexní demolici rodinných domů a budov s odvozem a likvidací odpadu.

Zemní práce - náplň

Náplň naší práce je i úprava terénů před stavbou odlesnění, odstranění kořenů skrývka ornice výkopy základů pod rodinné domy a jiné stavby. Zajišťujeme dovoz štěrku, písku, kameniva, zeminy, ornice. Předmětem naší činnosti je také výstavba silnic chodníků parkovišť a zpevněných ploch.

Zemní práce kontakt

www.bourat.cz

Poslední komentáře

 • Tomm Hynek

  Mylejdy
  Jedním slovem FENOMÉN !!!! To se zkrátka musí vidět, slyšet a zažít. Ta atmosféra, jaká panuje na jeho koncertech, tak výjimečně emotivní, to co dělá s tím jeho nádherným hlasem, úplně hladí po duši a ...

  Číst dále...

   
 • Havelka Ondřej

  Marie
  Miluju!!!!!!!!!!♥♥♥

  Číst dále...

   
 • Tomm Hynek

  Prostě jednička. ;-) Více o tomhle fenomenálním zpěvákovi např. na jeho stránkách www.hynektomm.cz a taky na FB. Je prostě nejlepší z nejlepších na naší i zahraniční hudební scéně.

  Číst dále...

   
 • Lounová Hana

  Hana Lounová
  4340 :-)

  Číst dále...

   
 • Tomm Hynek

  Jiřina
  Prostě nejlepší a nejkrásnější. Jasná volba. Jedině Hynek Tomm. (www.hynektomm.cz)

  Číst dále...

Absolutní vítěz

Top 1 Zpěvák

Top 1 Zpěvačka

Top 1 Skupina